SAYIN KAT MALİKLERİMİZ

SAYIN KİRACILARIMIZ

Web Sitemizin İLAN bölümü aktive edilmiştir. Ancak yaklaşık 1300 civarında şifrenin cep telefonlarınıza gönderimine başlanmış olmakla birlikte birkaç gün zamanımızı alacaktır.

Tüm Kat Maliklerimiz ve Kiracılarımız Web Sitemizin doğal üyeleri olup dışarıdan kesinlikle üye alınmayacaktır. Web sitemizde işlem yapabilmek için size gönderilen şifre ile üye olmak yeterlidir. Aidat ödemeleri hariç ,tüm işlemler şifre ile yapılabilecek olup ,siteye giren herkes tarafından görülebilecektir.

İlan bölümüne ilan vermek kesinlikle ücretsizdir. Ancak bu bölümü aktive etmemizin asıl amacı , site sakinlerimizin evlerini satmakta ve kiralamakta yardımcı olmaktır. Bu nedenle bu bölümde sadece ,ev satış ve kiralama ile site sakinlerimizin kendilerine ait araç satış ilanları yayınlanacaktır. Site sakinlerimizin kendi işleri ve ticari amaçları için verecekleri ilanlar yayınlanmayacaktır.

Ticari amaçlı ilanlar , ücretli olarak , ve ücreti ilana , süreye ve Web Sitemizdeki yerine bağlı olarak tespit edilerek Web Sitemizde yayınlanacaktır.

Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

                                                                                                                            ATAKENT MENEKŞE EVLERİ

                                                                                                                            SİTE YÖNETİM KURULU adına

                                                                                                                            İSMAİL TÜRKER

 


Paylaş: